Malatya
12 Haziran, 2024, Çarşamba
 • DOLAR
  32.29
 • EURO
  35.01
 • ALTIN
  2412.5
 • BIST
  10165.52
 • BTC
  69275.39$

Başkan Geçit: Karakavak’ın Yaşam Standartları Yükseltiliyor!

Başkan Geçit: Karakavak’ın Yaşam Standartları Yükseltiliyor!
 Karakavak Mahallesinde gerçekleşen yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Konut ve işyerleri ile ilçemizin en hareketli mahallelerinden olan Karakavak’ın yaşam standardını yükselten yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla sürdürülen yol ve kaldırım yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yeşilyurt’u yeniden ayağa kaldırmak için ilçenin dört bir tarafında yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren Yeşilyurt Belediyesi ekiplerinin hizmetleri, vatandaşlardan da tam not alıyor. Bugünden geleceğe prestij seviyesi yüksek mahalleler emanet etmek için göreve geldiği günden beri yoğun bir tempoyla çalışan Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, sayısı artan konut ve işyerleriyle birlikte araç trafiğinin yoğunlaştığı Karakavak Mahallesinde gerçekleşen yol düzenleme ve kaldırım yenileme hizmetlerini yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı.

GÜÇLÜ ve KALICI YATIRIMLAR YAPILDI 

İnceleme ziyaretine eşlik eden Karakavak Mahalle Muhtarı İhsan Güngör, devam eden çalışmalarla mahallenin sorunlarının teker teker çözüme kavuştuğunu söylerken, vatandaşların taleplerini yerine getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit’e teşekkürlerini sundu.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit ise, Yeşilyurt’un her noktasının kendileri için değerli olduğunu, güçlü ve kalıcı yatırımlarla iletilen talepleri çözüme kavuşturduklarını söyledi.

BEKLENTİLERE YANIT VERİLİYOR 

Yeşilyurt’u yeniden ayağa kaldırmak için başlattıkları değişim ve dönüşüm yatırımlarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Başkan Geçit, “Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin beklediği, vatandaşlarımızın hak ettiği bütün hizmetleri yerine getirmek için ekiplerimizle beraber yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlçemizin beklenti ve ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretmek adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışma takvimine alınan tüm yatırımları teker teker gerçeğe dönüştürüp, vatandaşlarımızın daha refah ve sağlıklı alanlarda yaşamasını sağlıyorlar. Ekiplerimiz hizmet götürdükleri her mahallenin sorunlarını çözüp, beklentilere en güzel şekilde yanıt veriyorlar. Yollarımızı daha güvenli ve konforlu hale getirmek için ekip arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı titizlikle takip ediyoruz” diye konuştu.

KAYNAK: İHA 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!