dore okulları
Malatya
01 Aralık, 2023, Cuma
 • DOLAR
  28.96
 • EURO
  31.57
 • ALTIN
  1904.0
 • BIST
  8030.91
 • BTC
  38475.36$

Milli Voleybolcu Melissa Vargas ne zaman Malatya'ya gelecek? Beklenen tarih netleşti

Milli Voleybolcu Melissa Vargas ne zaman Malatya'ya gelecek? Beklenen tarih netleşti
Perofmansı ile herkesi hayran bırakan Melissa Vargas'ın memleketi Malatya'ya geliş tarihi belli oldu. NTV'ye konuşan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 10 Ekim günü Melissa Vargas’la Malatya’ya geleceklerini açıkladı. Üstündağ: "Deprem faciası yaşadı yakın zamanda Malatya'da. O süreçte Melissa'yı Türk yaptığımızda 'Peki nerelisin?' diye sorduk. 'Malatyalım' dedi. Onu da Malatya bağrına bastı" dedi.
Narin

VNL ve Avrupa Şampiyonası'nda altın madalyaya uzanan Filenin Sultanları'nda Melissa Vargas'ın Malatya'ya gideceği tarih netleşti.

TÜM DÜNYA ONLARI KONUŞUYOR 

Milletler Ligi’nde zirveye çıkan, Avrupa şampiyonu olan, Dünya Kupası’nı kaldıran Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, rüya gibi bir senede tarihinin en başarılı dönemini geçirdi.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, içinde bulunduğumuz senede sadece ülkede değil tüm dünyada konuşulan takım haline geldi. Amerika ve Asya kıtasındaki Milletler Ligi’nden Uzak Doğu’daki Olimpiyat elemelerine, oradan yaşlı kıtanın göbeğindeki Avrupa Şampiyonası’na kadar gittiği her yerde büyük izler bıraktı.

Dünya Kupası adıyla oynanan olimpiyat elemelerinde de Türkiye karşısına çıkan tüm takımları saf dışı bıraktı, oyunlara kota aldı. Porto Riko, Bulgaristan, Peru, Arjantin, Brezilya, Japonya ve Belçika galibiyetleriyle yenilmezlik serisini yirmi iki maça çıkardı. Milli voleybolcular, önemli galibiyetlerin ardından sevinçlerini Cumhuriyet mesajlarıyla kutladı.

MALATYA'YA GİTMESEK OLMAZ

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 10 Ekim günü Melissa Vargas’la Malatya’ya gideceklerini açıkladı. NTV'ye konuşan Üstündağ şu sözleri kullandı: Milli Takım kamp döneminde Malatya'da Melissa'ya kaysı geliyordu. Bütün arkadaşlarına koli koli dağıtıyordu onları. Bir sevgisi var. Deprem faciası yaşadı yakın zamanda Malatya'da. O süreçte Melissa'yı Türk yaptığımızda 'Peki nerelisin?' diye sorduk. 'Malatyalım' dedi. Onu da Malatya bağrına bastı. Vargas sezonun ilk yarısında Çin'de oynayacak. Ocak ayının sonunda Türkiye'ye gelecek. Bu arada Malatya'ya gitmesi lazım çünkü binlerce bekleyenimiz var. Gitmezsek olmaz. Vargas Çin'de rahat etmez ben de Türkiye'de rahat etmem. En iyisi gidelim moral verelim"

KAYNAK: NTV

 

elsan

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!