Gündem
Malatya Time
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

Tüfenkci: Onlar için tüm imkanları seferber edeceğiz

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Gençlik Yatırımları kapsamında Battalgazi’deki Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi ve Sentetik Çim Saha’da incelemelerde bulundu. Milletvekili Tüfenkci, Battalgazi ilçesinin gençlik ve sportif yatırımlarıyla her geçen gün daha yukarılara çıktığını belirtti. Tüfenkci, gençler için tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi.

 


HABER MERKEZİ-BATTALGAZİ
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Battalgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Hacı Ali Tankız ve muhtarlarla birlikte Battalgazi'deki Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi ve Eskimalatya'da yenilenen Sentetik Çim Saha'da incelemelerde bulunarak, tesisler hakkında yetkililerden bilgi aldı. Gençlik merkezindeki gençlerle sohbet ederek oyunlar oynayan Milletvekili Tüfenkci, gençlik ve sportif yatırımlarıyla her geçen gün daha yukarılara çıkan Battalgazi'deki gençlerin eğitsel, sosyal, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi için önemli yatırımları hayata geçiren Başkan Güder'in yatırımlarını yakından takip ettiğini söyledi. Başkan Güder ise Milletvekili Tüfenkci'ye gençlik yatırımları kapsamında ilçeye kazandırılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu, halı sahalar, basketbol ve voleybol sahaları hakkında da bilgiler verdi.

A_55

"BAŞKANIMIZ BURANIN YENİLENMESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ"
Tesislerin gençlere kazandırılmasının önemine değinen Karahan Mahallesi Muhtarı Remzi öngen, “Eskimalatya Karahan mahallesinde atıl halde bulunan stadyumun yenilenmesi, bölgemizdeki gençlerimiz için çok çok önemliydi. Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder, bunu gerçekleştirdi. Gençlerimizin güzel hizmetler alıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

"EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ"
Battalgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Hacı Ali Tankız ise “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder'in girişimleri sonucu ilçemize çok güzel bir saha kazandırıldı. Gençlerimiz burada antrenmanlarını ve maçlarını yapacak. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

B_38

"HAYIRLI OLSUN"
Bölgeye hitap edecek iki yatırımın ilçede hayat bulduğunun altını çizen Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, şunları söyledi: “Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'mizi bakanımız ve başkanımız ile yerinde gördük. Tüm gençlerimiz burada etkinlikler, çalışmalar ve sportif faaliyetler yapabilecekler. Bu imkanı gençlerimize sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Bakan Yardımcımız İhsan Selim Baydaş'a, Milletvekillerimize ve bu binayı gençlerimizin hizmetine tahsis eden Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder'e teşekkürü borç biliyoruz. Bir diğer gençlik yatırımı sentetik çim sahamızda Eskimalatya'ya kazandırıldı. Gençlerimizin ihtiyacını karşılayacak. Standartlara uygun olarak bölgeye hitap edecek şekilde tasarlandı. Gençlerimize ve ilçemize hayırlı olsun.”

C_24

"GENÇLİK YATIRIMLARI BOŞA GİTMEZ"
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Onlar bizim geleceğimiz. Gençliğe yapılan hiçbir yatırım boşa giden bir yatırım değildir. Battalgazi Belediyesi olarak gençlik yatırımlarımız kapsamında milyonluk yatırımları ilçemize kazandıracağız. Gençlik merkezlerimizden yüzme havuzlarına, basketbol ve voleybol sahalarından birçok halı sahayı ilçedeki gençlerimiz ile buluşturacağız. Bugün vekilimiz ile birlikte Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'mizi ve Eskimalatya'daki sentetik sahamızı ziyaret ettik. Özellikle gençlik merkezlerimiz, gençlerimiz için çok ama çok önemli merkezlerdir. Malumunuz burası eskiden Hanımınçiftliği Belediyesi hizmet binasıydı. Biz devri olduktan sonra Battalgazi Belediyesi olarak burayı Gençlik Spor Bakanlığımız ile Gençlik Merkezi'ne dönüşünü sağladık. Özellikle dezavantajlı öğrencilerimizi burada avantajlı hale getirme ve gençlerimizin güzel vakit geçirmelerini sağlama noktasında bu çalışmalarımıza imza attık. Bölgeye ciddi bir katkı sunacağına canı yürekten inanıyorum. Gençlerimizin emrine her daim amadeyiz. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadesinde bulundu.

D_20

"BAŞKANIMIZ ÖNEMLİ YATIRIMLARI BATTALGAZİ İLE BULUŞTURUYOR"
Battalgazi'ye önemli gençlik yatırımlarının kazandırıldığını vurgulayan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e teşekkürlerini ileterek, şunları söyledi: “Gençler bizim her şeyimiz. Özellikle gençlerimizin kültürel, sosyal ve sportif anlamda gelişmeleri adına Gençlik Merkezleri çok önemli görevler ifa ediyor. Türkiye'yi büyütme sevdamızla gençlerimizin geleceği için çalışıyoruz. Battalgazi'mize önemli gençlik yatırımları yapılıyor. Hanımınçiftliği Mahallemiz hemen Battalgazi'mizin yanında olmasına rağmen dezavantajlı bir mahallemiz. Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder buralarda yapmış olduğu çalışmalar ile bu dezavantajı avantaja çevirecek. Bu merkezimiz başka amaçlar içinde kullanılacak bir konumda ama başkanımızın işbirliği ile burayı gençlere tahsis etti. İnşallah gençlerimiz buradan çok memnun kalacaklar. İçeriyi hep beraber gezdiğimizde gördük ki; tamamen modern ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmış. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

"GENÇLERİMİZ İÇİN TÜM İMKANLARI SEFERBER ETMEKTE KARARLIYIZ"
Battalgazi Belediyesi'nin amatör spor kulüplerine de büyük emeklerinin olduğunun altını çizen Milletvekili Tüfenkci, “Eskimalatya'da atıl vaziyette iken 2 milyon üzerinde bir yatırım ile sentetik çim saha haline dönüştürülmüş. Battalgazi Belediyemizin amatör spor kulüplerine verdiği desteği yakından biliyorum. Bal ligi ekipleri ve amatör kulüplerinin rahatlıkça maç yapabilecekleri seviyeye gelmiş. Bu sahadan önce kulüpler maçlarını Yeşiltepe'de yapıyorlardı ama artık Battalgazi'de de maçlarını yapacaklar. Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder'e emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Gençlerimiz için Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde her türlü imkânı seferber etmekte kararlıyız” dedi.
Ziyaret sonunda Güder, Battalgazi Belediyespor Hacı Ali Tankız ile birlikte AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfeknci'ye ‘44' numaralı Battalgazi Belediyespor forması hediye etti.YORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

DİĞER HABERLER

Kutlu: “Bir seri yakalamak zorundayız”
Spor

Kutlu: “Bir seri yakalamak zorundayız”

Ravcı: 'Yediğimiz 3 golde bireysel hatalardan oldu'
Spor

Ravcı: 'Yediğimiz 3 golde bireysel hatalardan oldu'

Taraftarlar yönetimi istifaya çağırdı!
Spor

Taraftarlar yönetimi istifaya çağırdı!

Günün Özeti
Gündem

Günün Özeti

Kaplan kazanmayı unuttu!
Spor

Kaplan kazanmayı unuttu!

Malatya’da 14 kişi vefat etti
Vefat

Malatya’da 14 kişi vefat etti

Normalleşmeye Pedallıyoruz
Spor

Normalleşmeye Pedallıyoruz

Yeniden açıldı!
Gündem

Yeniden açıldı!

Drone destekli...
Gündem

Drone destekli...

Malatya'da kısıtlamasız ilk cumartesi günü!
Gündem

Malatya'da kısıtlamasız ilk cumartesi günü!

Kayısının çayı artık sofraların yeni lezzeti
Gündem

Kayısının çayı artık sofraların yeni lezzeti

Kızılay: En fazla nakil yapan hastaneyiz!
Sağlık

Kızılay: En fazla nakil yapan hastaneyiz!

Gelirli’nin hedefi büyük!
Ekonomi

Gelirli’nin hedefi büyük!

6 Mart altın fiyatları
Ekonomi

6 Mart altın fiyatları

Günün Ayet ve Hadisi
Gündem

Günün Ayet ve Hadisi

Uzun süre kalp masajı yapılan adam öldü!
Asayiş

Uzun süre kalp masajı yapılan adam öldü!

Narkotik ekipleri sokak satıcılarının ensesinde!
Asayiş

Narkotik ekipleri sokak satıcılarının ensesinde!

Yaşlı adam feci şekilde can verdi!
Asayiş

Yaşlı adam feci şekilde can verdi!

Bahçe değil uyuşturucu serası!
Asayiş

Bahçe değil uyuşturucu serası!

Günün Özeti
Gündem

Günün Özeti

Malatya’da 8 kişi vefat etti
Vefat

Malatya’da 8 kişi vefat etti

YMS, Denizli yolcusu!
Spor

YMS, Denizli yolcusu!

Sona gelindi!
Gündem

Sona gelindi!

Depremzedelere 697 bin TL nakdi yardım!
Gündem

Depremzedelere 697 bin TL nakdi yardım!