Timur İnce
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

BOMBALI SALDIRILARDA 17 RİTÜELİ

Malatya Time Yazarı Timur İnce yazdı: İstanbul ve Kayseri'de ki saldırılar üzerinde rakamlara takılmadan edemedim...

İstanbul ve Kayseri'de ki saldırılar üzerinde rakamlara takılmadan edemedim biraz.

Taktir ederseniz ki sizlerde okuyunca ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.

Daha önce ki "NEDEN 17 ARALIK" başlıklı yazımda; Siyonizm'in kollarından İlluminato ve Kabala inanışlarında rakamların çok önemli olduğuna kısaca değinmiştim. FETÖ/PKK bağlantılı olduğunun işaretlerini taşıyan; Türkiye'yi -yıldırma / iç savaş çıkarıp teslim alma- merkezli bombalı saldırılarda, rakamların kesinlikle bir tesadüf olmadığını düşünerek yola çıktığımızda çok enterasan sonuçlar karşımıza çıkmaktadır.

Nasıl mı?

Şimdi; 10 Aralığı 11'e bağlayan gece İstanbul Beşiktaş Vodofone Arena'da meydana gelen saldırıdan başlayalım isterseniz. Saldırı 10 Aralık günü saat 22:30'da gerçekleşti. (2230) rakamlarını topladığımızda ortaya (7) çıkıyor. Peki, patlamada hayatını kaybeden şehitlerimizin sayısı ise kaçtı? Resmi verilere göre: (38) değil mi?

Kayserisi saldırısı kaç gün sonra oldu: tam 7 gün sonra.
Kayseri plakası kaç: 38
Çok enterasan değil mi burası.
Şehitlerimizin sayısının isabet ettiği şehirde ikinci bombalı saldırı yapılması...
Vodofone Arenada şehit düşenlerin sayısı üzerinden kurgulanmış Kabala hesaplı bir olaylar ile karşı karşıyayız.

Kayseri saldırısına gelelim şimdi:

Saldırı 17 Aralık sabahı meydana geldi. Bu sebeplen 17-25 Aralık darbesini hafızamızda biraz canlandıralım isterseniz. 17 Aralık sabahı savcı Zekeriya öz tarafından başlatılan Operasyonun ismi "şafak operasyonu"ydu. Bakan çocukları, Rıza Zerap vs tutuklanmaların olduğu şu yolsuzluk skandalı olarak basına yansıyan operasyon...

Kayseri'de ki patlamanın gerçekleştiği saat: 08:45 Şafak operasyonu ile aynı saatlere denk gelir. Yani şafak saatlerinde meydana geldi. Olayın gerçekleştiği saattin rakamsal değerleri olan 0845'i topladığımız da ortaya çıkan sonuç, çok enterasandır ki 17 yapıyor. Yani olayın gerçekleştiği günün takvimi. Hadi o da tesadüf diyelim.

Peki ya olayda kullanılan aracın plakası: (71)

(71) nerenin plakası? Kırıkkale'nin.
Kırıkkale'nin nasıl bir önemi var diye sorarsanız eğer, bayağı bir önemi var. Öncelikle FETÖ'nün ülkemizde ilk olarak yuvalandığı, teşkilatlandığı ve en çok etkili olduğu şehirdir. Onu şimdilik bir kenara koyalım.

Ayrıca 71 rakamlarını ters çevirdiğimizde yine 17'yi oluşturması da çok manidar.

Nerden bakarsanız bu 17 bir yerde sürekli karşımıza dikiliyor.

Kayseri'de ki olay yerinin koordinatları bile hesaplanmış gibi. 38.71-35.53 şuna bakar mısınız. Yine 38 Kayseri plakası, 71 aracın plakası, şimdilik bir anlam katamadığımız 35 ve 53 rakamları...

17-25 Aralık operasyonuna dönelim tekrardan.

17'den sonra sıra 25'de.
25 bildiğiniz gibi Erzurum plakası. Erzurum ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. Evet, Erzurum çok önemlidir. Çünkü; FETÖ'nün elebaşı Gülen'in dünyaya geldiği şehir. Ne zaman 27 Nisan 1941'de... Fakat doğum tarihini 11.11.1938 olarak değiştirmek istiyor. Rakamlar yine ön planda. Neden bu tarih diye sorarsanız; biraz kafa yorduk, düşündük, araştırdık; ki sizlerde mutlaka dikkat etmişsinizdir Atatürk'ün ölümünün hemen bir gün sonrasını oluşturuyor bu tarih. Anlamı şu olmalı; "Atatürk öldü ben dünyaya geldim. İkinci Atatürk benim... Yeni kurtarıcınız benim" temalı manayı çıkarmamak elde değil.

Demek ki; 17 ve 25 rakamları kesinlikle bir tesadüf olmadığı gibi çok kapsamlı, gizzemli bir mantıkla yürütülen operasyonların genetik haritasının kripto kodlarını ortaya çıkarıyor. Zaten; 15 Temmuz darbe sürecin sürekli şifreli mesajlar, içine talimatlar gizlenmiş yayınlar ile darbe emrini verdiği düşünülen haki renkli hırkasını çok konuşup durduk.

PKK'nın tetikçiliğini üstlendiği FETÖ/CIA talimatlı saldırıların Türkiye üzerinde ki sarsıcı etkisine bakılırsa ve tüm bu aregmatik hesaplamaları bir araya getirdiğimiz de 25 hem FETÖ'nün doğduğu şehri temsil eden rakamlar olması vesilesi ile hemde müsteşar Hakan fidan'a yapılan yargı darbesinin yıl dönümü olması sebebiyledir ki muhakkak önemlidir.

Dikkat ederseniz olaylar, koşullar, tarihler ve zamanların kendi içinde oluşturduğu bir formül var. Ve belkide 3. Saldırı planı yapılıyorsa bu rakamlar bizi sonuca götürebilir.

25 rakamı yada günü kesinlikle es geçilmemeli...

TİMUR İNCEYORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YAZARIN DİĞER YAZILARI


- TEK TİP ELBİSEYE KARŞI ÇIKANLAR
- KAYISI KÜRESEL DÜNYANIN YENİ ALTINI VE BİZ BUNUN FARKINDA DEĞİLİZ 
- GEÇEN SENE BU GÜN
- BİR VİP ASFALT DARBEMİZ EKSİKTİ
- FETÖ ASALASI ve ENTERNASYONEL HAÇLI SEFERİ
- ADALET-SİZ YÜRÜYÜŞÜNÜN KODLARI
- Küresel kuşatma ve Katar haraketliliğinin mantığı!..
- İHANET SARMALINDA ESCOBAR FETÖ
- HELİKOPTERİMİZ DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
- AK PARTİYİ NASIL BİLİRDİNİZ?
- MAVİ YANAN TÜM IŞIKLARI VURUN
- DAMAT KAVURMACI’NIN TAHLİYESİNDEKİ SIR
- ABD TÜRKİYEYİ NATO'DAN ÇIKARIYOR MU?
- KOD ADI: MAHREM İMAM
- BUNDAN SONRA NE OLACAK?
- AK PARTİ KAPATILSIN
- FÜZE-SARİN GAZI-ÇOCUKLARIN ÖLÜM REALİTESİ
- KADİR TOPBAŞ'IN AK PARTİYE ZARAR VERME YÖNTEMİ
- SİZE NE?
- Osmanlıyı parçaladınız korkunuz niye?!
- KANALBOYU ÇATIŞMASININ PERDE ARKASI
- HOLLANDASIZ HOLLANDA
- HOLLANDA'DA AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI
- ALMANLARLA KAVGAMIZ