Ali Albay
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

Denizli’yi de Yenemedik!..

 Bence en kötüsü de bir şeylerin artık elinden değil de içinden gelmemesi. Heves yok, inancın kalmamış, zorlayamıyorsun. İş, teknik direktörlükten, futbolculuktan çıktı. Yönetim çare olamıyor haftalardır yaşanılan olumsuzluklara. Yazık ediyorsunuz bu memlekete, bu memleketin sevdalılarına, bu memleketin evlatlarına, bu memleketin SAHİPLERİNE.
Maç biter Malatyalım hüzne boğulur. Diğer hafta şunu yeneriz dersin, heveslenirsin, hayda o da ne, yeneriz dediğin senin hevesini kırmış gönlün yaralı, için burkulmuş, bir sonraki haftayı beklersin.

Çok beklersin çok, işin gücün beklemek olur sonunda. Ama neyi, kimi, ne için, hiç bir anlam veremeden, sadece umarsın sonu hüsran ile biten filimler gibi. Maçı sabote eder gibi sahada oynayan futbolcular varken bu ligde tutunabilmek çok zor.

Siz sahada oynanılan futbolu görmüyorsunuz galiba yöneticiler. Geçen sezon pandemi kurtardı, bu sezon kim kurtaracak sizi? Neden medet umuyorsunuz? Allah aşkına biz kimi yeneceğiz? Sezonun ikinci yarısı 8. Maç 4. Puan Adem Büyük ikinci yarı hiç yoksun sahada. Kenardaki antrenörler sana nasıl tolerans gösteriyorlar anlayamadım.

Âdem'i oyundan çıkartamıyorlar ya da çıkartmaya korkuyorlar bu kadar net. Ali Ravcı, on tane hoca ile birlikte çalıştın hiç mi birinden bir şey kapmadın? İlk 45. dk. Tetteh kanatta, forvette Adem Büyük. Forvet Adem forvet bölgesinde kayıplarda. Acguah ilk 45. Dk takımı mahvetti. Yediğimiz iki gol de Aguah'ın sayesinde oldu. Alternatifsiz oyuncu hata yaptığı zaman telafisi olmaz. Geçen sezon Guilherme ile Jahovic ayrıldı yerleri doldurulamadı. Bu sezon Youssouf satıldı onun da yeri doldurulamadı. Bu kadar sessiz kalan Malatya'nın yöneticileri siz izlemeye biz üzülmeye devam edelim bakalım sonumuz ne olacak.?!..YORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>