Ali Albay
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

Hanginizi Yeneceğiz BİZ?!...

 

 

Evet, aynen böyle kimi yeneceğiz? Maçlarınızı yöneten hakemleri mi? Oynadığımız maçlardaki rakiplerimizi mi?

Haftalar ilerledikçe daha bir strese giriyoruz, bize bu stresi yaşatan başkanı mı evet kimi yeneceğiz? Aquah'ı oyundan alıp yerine Ahmet Ildız'ı oynatanları mı? Chabeke ve Ahmet Ildız kendinizi hiç geliştiremediniz. Beşiktaş maçında bir daha gördük.

Ahmet Ildız çok top kaybettin, sen oyuna girdiğin zaman ben zaten “eyvah” demeye başlıyorum. İnsan bir işi yaptığı zaman üzerine koyar, kendini geliştirir sendeki tek değişiklik saçının rengi olmuştu, sadece onu iyi fark ettim. Beşiktaş maçında da gördüğümüz gibi Mustafa Eskihellaç oyunda olduğu zaman bir güven veriyor.

Hoca konusuna gelince Gençlerbirliği maçı dahil son oynadığımız Beşiktaş maçında gördük ki; takım daha önceki haftalara göre daha fazla oyundan kopmadan mücadeleye devam ediyor. Hoca konusuna gelecek olursak, eğer Hamzaoğlu gittiğinden bu tarafa bu problemi de çözemediniz Allah aşkına çıkın konuşun, anlatın, söyleyin, inandırın bu memlekete bir şeyler söyleyin. Gerçi yerel medyaya kırgınsınız farkındayım abartıyorlar ya her şeyi.

Hamzaoğlu'nun bu takımın geni ile oynandığı net belli daha Hamzaoğlu'nun ettiklerini çekiyoruz. Adem Büyük, sen son maçlardaki performansın ile bizleri hayal kırıklığına uğratıyorsun emin ol. Seninle başladığımız her müsabakada o güzel eski günlerdeki Adem'i arar olduk. Kulüpler birliği neden kuruldu Sayın Adil Gevrek? Çık konuş bu hakemlerin takım üzerindeki etkilerinden bahset, mikrofon sende.

Gelelim ikinci yarı transferlerine, sahada onları da görmek istiyoruz başkan. Oynatmayacaktın neden aldın? Aldın demek ki takıma katkı sağlayacaklarını umdun. Ya da oynamayan bu transferleri kim sana yaptırdı o zaman ona sor bunun hesabını.

Beşiktaş geldiği zaman hava alanında karşılayanlar, kaldıkları otelin önünde kalabalık oluşturanlar, siz hangi memleketin evladısınız? Malatyalı olmayanlara diyeceğim yok ama şehrinin takımını destekleyeceğine rakibimize gösterdiğiniz bu aşkı anlayamıyorum. Maç içerisinde kaç pozisyon oldu, nasıl Yeni Malatyasporlu oyunculara kartları gösterdiysen aynısını da Beşiktaş için yapacaksın. Adil ve adaletli olsan bu maç belki de böyle bitmeyecekti hakem BEY.

Varsa yoksa İstanbul takımları başka bir düşünceniz yok, ne yazık ki doğrusu da bu. Yapın kardeşim her yıl birini sıraya koyun bu yıl sen Beşiktaş, gelecek yıl sen Fenerbahçe, ondan sonraki yılda Galatasaray senin hakkın diye… Niye bu kadar uğraşıp duruyorsunuz? Olay bu kadar basit.YORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>