Timur İnce
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

DARBECİLERİN 'B' PLANI DEVREYE GEÇİRİLDİ

SESLİ MAKALE-(*Bu vatanı seven her kimse mutlaka bu yazıyı okuyup sayfasında paylaşmalıdır!)

 

15 Temmuz gecesi başlayan kanlı kalkışmanın bastırılması üzerinden geçen süre çok kritik bir süreçtir. Fetö terör örgütüne bağlı devlet birimlerinde yapılanmış cuntacılar her ne kadar dağıtıldı gibi görünse de sandığımız kadar kolay değil. Ve hiç bir zaman da kolay olmayacak.

Daha çok tv'lerden izleyerek bilgi sahibi olduğumuz darbe sonrası gelişmelerin seyri her an değişebilir. Daha çok bir ön prova gibi duran kanlı kalkışma bu kadar kolay olmamalıydı sorusunu akıllara getirirken, bu konforda kolay pes etmeyeceklerinin, vazgeçmeyeceklerinin teminatı sayılan "B" PLANI dün gece itibariyle devreye geçirildi.

Darbenin meydana geldiği günün ertesinde hani şu Yunanistan'a kaçan Skorsky helikopterimiz vardı ya, işte o helikopterde o gece sadece 8 kişi değil 12 kişi vardı. Ve o helikopterde darbenin beyin mekanizması sayılan 4 ABD CIA ajanı da bulunmaktaydı. Darbenin başarısızlığa uğradığını anlamaları üzerine derhal rota Yunanistan Dedeağaç'a çevrildi ve zorunlu bir iniş yapıldığı esnada bizim beceriksiz subaylar Yunan güvenlik güçlerine teslim edilirken ABD'nin dört (4) önemli ajanı başka bir araçla Bulgaristan Sofya'ya oradan da bir şekil izini tozla duman arasında yok etmeyi başardılar. Yunanistan mahkemeleri bizim bu iltica talebinde bulunan darbecileri elinden geldiği kadar oyalayacaktır. İyi bir beyin dezenformasyonu tamamlandıktan sonra, psikolojik destek ve gerekli bazı şartlar sağlanılması üzerine (belki) iadesi gerçekleştirilebilir.

O da bir ihtimal...

Dilerseniz tekrar o geceye dönelim. Fetö yanlısı cuntacılar o gece Cumhurbaşkanı öldürüp, Türkiye'nin bekasını eline alacakların da hiç şüpheleri yoktu. Hesaplayamadıkları halkın sokaklara dökülmesi hamlesi bütün planlarını yerle-yeksan etti. Ve yenildiler. O gece Akıncılar ana jet üssünde darbeyi yöneten CIA ekibi ve İMAM bir şeylerin ters gittiğini fark ettikleri an da zaman kaybetmeden üssü terk etmek zorunda kaldılar. Türkiye sınırları içerisinde bir şekil deşifre olacaklarını anlayınca geriye tek bir seçenek kaldı. En yakın güvenli bölge Yunanistan'a gitmek...

İste TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ENVANTERİNE ait helikopterimizin Yunanistan'a inmesinin asıl gayesi buydu. Darbe baş müdavimlerini kaçırarak yurt dışına atabilmek.

Sadece bu kadar değil.

Darbenin komuta kademesinde yer alan bu dört (4) CIA ajanıyla iş bitmiyordu. Asıl Sekiz kişilik (8) bir ekipti bunlar. Mısır darbesini de SİSİ ile birlikte tertipleyip yöneten çok iyi yetiştirilmiş, donatılmış ABD hükümeti tarafından bütün imkanların sağlandığı ve Türkiyede darbe yapmak için özel olarak görevlendirilmiş FETÖ işbirlikçileri ile koordineli çalışan özel bir ekipten bahsediyoruz. Diğer dört (4) çok programlı ajan ise darbe eksikliklerini doldurmak için Türkiye'de kaldı. Çok başarılı bir şekilde kamufle olmuş durumdalar. Şayet darbe zaafiyete uğrarsa işlerini şansa bırakmayacak "B" planının uygulama aşamasını gerçekleştirecek kişilerdi bunlar. Şu an henüz TSK içinde deşifre olmamış FETÖ'cülerden üçüncü bir el tarafından yine askeri bir lojmanda koordineli bir operasyonun son parçaları olarak aktiflikleri devam ediyor.

Peki "B" planı neydi?

(BU SORU ÇOK MÜHİM, LÜTFEN DİKKATLE OKUYALIM!)

Üst düzey bir suikast!

Hemde yaş kararları öncesi gerçekleştirilecek!

Bütün bürokrasinin önünü tıkayacak, siyasi manevraların tümünü rafa kaldıracak büyüklükte ses getiren, ülkemiz ulusal bütünlüğünü tehlikeye koyabilecek, bir iç savaş, bir çıkış yada önemli ölçekte galayana sebep olacak biri veya birilerinin öldürülmesi ile meydana gelen boşlukta, darbecilerin ikinci kalkışmasının önünü açarak darbenin amacına ulaşmasını sağlayacak bir suikastın planlanıdır "B" planı.

"B" planı başarıya ulaşma şansı hükümetin bu kritik dönemde ortaya koyacağı siyasi ağırlığın sonucuna göre şekillenecektir. Tek bir hatta dahi yapılmamalı, aksi halde fatura çok ağır olabilir.

"B" planı başarıya ulaştığı taktirde asıl darbe tamamlanmış sayılacaktı. Artık 100 sene mi, 500'mü yada 1000 yıl mı ABD bütün hammede ve kaynaklarımızı Ülkesine sömürerek taşıyacağı gibi Ortadoğu ütoyopyasının tümünü ele geçirmiş büyük ölçekli küresel bir denklemin tek ve rakipsiz sahibi olarak tarihe geçecekti.

İstediği oldumu? Şu şartlar altında hayır, fakat eğer ki askıya alınmış bir ptoje ise tekrar ve kati suretle yeniden deneyecekler.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ kendi üst düzey yetkililerini, birim, kurum ve kuruluşlarını savunacak kadar vatansever, inançlı, namuslu, şerefli, haysiyet sahibi savaşçı insanlarla dolu bir ülkedir. Ki 15 Temmuz kalkışmasında bunu gördük.

Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Onların "B" planı varsa, elbet bizim de bir bildiğimiz vardır. Yukarıda Allah'ında bir planı olduğunu unutmayalım.

TİMUR İNCEYORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YAZARIN DİĞER YAZILARI


- MALATYA ŞİRe PAZARI KAPATILSIN
- Malatyalı FETÖ'cülerin kamuflajı yok ama...
- BÜYÜKADA AJANLARI SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIKMIŞ
- REALİTE/DÜN BUGÜN YARIN
- TEK TİP ELBİSEYE KARŞI ÇIKANLAR
- KAYISI KÜRESEL DÜNYANIN YENİ ALTINI VE BİZ BUNUN FARKINDA DEĞİLİZ 
- GEÇEN SENE BU GÜN
- BİR VİP ASFALT DARBEMİZ EKSİKTİ
- FETÖ ASALASI ve ENTERNASYONEL HAÇLI SEFERİ
- ADALET-SİZ YÜRÜYÜŞÜNÜN KODLARI
- Küresel kuşatma ve Katar haraketliliğinin mantığı!..
- İHANET SARMALINDA ESCOBAR FETÖ
- HELİKOPTERİMİZ DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
- AK PARTİYİ NASIL BİLİRDİNİZ?
- MAVİ YANAN TÜM IŞIKLARI VURUN
- DAMAT KAVURMACI’NIN TAHLİYESİNDEKİ SIR
- ABD TÜRKİYEYİ NATO'DAN ÇIKARIYOR MU?
- KOD ADI: MAHREM İMAM
- BUNDAN SONRA NE OLACAK?
- AK PARTİ KAPATILSIN
- FÜZE-SARİN GAZI-ÇOCUKLARIN ÖLÜM REALİTESİ
- KADİR TOPBAŞ'IN AK PARTİYE ZARAR VERME YÖNTEMİ
- SİZE NE?
- Osmanlıyı parçaladınız korkunuz niye?!