Ali Albay
@timemalatya

"Malatya Time siz değerli Malatyalı okurlara gerçek bir internet haber sitesi keyfi sunmak amacıyla yeni hali ile yayında"

LÜTFEN AMA LÜTFEN!!..

Zamanın da gördük işin içinde olduğunuz zamanları beyler. Buradan şunları yazacağım üzerine alınanlar iyice okusun belki kafası basmayanların zihni açılır kim bilir. Yıllar önce ŞANLI MALATYASPOR sahnede iken sizleri protokol de çooook gördük. Havanızdan geçilmiyor stadyuma girip çıkarken kimselere bakmıyordunuz. Bu yıl Yeni Malatyaspor'un maçlarına da gelir oldunuz. Yazımın başlığını onun için lütfen diye yazmak gerektiğini düşündüm. Malatya dili ile HASÜTLÜK başladı sanki. Her kafadan bir ses. Her kafada bir yorum. İnsanları işini yaptığı zaman rahat bırakırsanız çok mutlu olacaklar inanın.

 

Yetmedi mi Malatya futbolu ile uğraştığınız. Yetmedi mi? Maç günü gelip protokolde oturan BEDAVACILAR size sesleniyorum. Allah aşkına kaç taneniz bilet alıp maça gelen garibanlardan daha fakirsiniz? O sıcak yada soğuk demeden maçlara gelip sırf üzerine yıkılmış bir yük gibi tezahürat ile takımının yanın da olduğunu ispat edercesine bağıran taraftarlardan neyiniz eksik. Kapalı tirübünün her iki tarafı daha oturulacak onlarca ya da yüzlerce koltuk ile dolu iken sıkışa, sıkışa Protokole doluşan BEDEVACILAR size orada da yer yok bilesiniz. Şehrin Valisi, Belediye Başkanı İl Emniyet Müdürü protokolün en önünde oturabilir çünkü onlar bu şehrin idarecileri peki ya siz? Son yapılan Pendik spor karşılaşmasın da çıkan olaylar için Pendikspor Yeni Malatyaspor yöneticilerini suçlayarak kendilerine yakışmayan bir tarz da haklı imiş gibi imaj yaratmaya çalışıyorlar. Malatya'lı millet vekilleri sizlere de seslenmek istiyorum nerelerdesiniz?

 

Bu günler de Yeni Malatyaspor'a sahip çıktığınızı ispat etmenin vaktidir. Eğer sahip çıktığınızı zannediyorsanız. Adil Gevrek tek başına kalmış her taraftan bir ses kime dönüp cevap verecek. Belki Ulan nerden başıma bu kadar işleri açtım diye kendi kendine de kızmıştır. Neden? Tek başına ondan. Yönetimde ki yönetici arkadaşları ve MALATYASPOR TARAFTARLARI hariç kim seninleyim Adil Gevrek diyor? Valla dediğim gibi hiç kimse demiyor. Büyüklerim her zaman bana derdi. İyi düşünki Allah'ta sana iyilik versin. Eğer DOST iseniz düştüğümde yanımda olan değil kalkmam için el uzatanlar benim DOST'tumdur.

 YORUMLAR

YORUM YAZ

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>